W Żabce kupisz doładowanie do telefonu na dowolną kwotę!

Żabka to mały sklep, który zna prawie każdy Polak. Punkty tej marki dostępne są w wielu miastach w całym kraju. Powstają one na osiedlach, przy zakładach pracy oraz w innych istotnych lokalizacjach. W Żabce oprócz zakupów można m.in. opłacić rachunki lub kupić doładowanie. Nju mobile, Plus GSM czy T-Mobile nie są jedynymi sieciami, jakie można zasilić w Żabce. Sprawdź ofertę sklepu z szyldem płaza i przekonaj się, ile możesz zrobić, korzystając z usług tego małego sklepu wielobranżowego.

Doładowanie nju mobile i wielu innych operatorów – stacjonarne zasilenie konta w Żabce

Żabka to sklep, który przygotował dla swoich klientów niezwykle bogatą ofertę. Można w nim nie tylko zrobić zakupy spożywcze, lecz także znaleźć produkty higieniczne, przekąski na ciepło, gorące napoje i wiele innych, ciekawych oraz przydatnych usług. Punkty Żabki umożliwiają stacjonarne opłacenie rachunków, wypłacenie pieniędzy, odbieranie/nadawanie paczek, korzystanie z oferty Lotto, jaki zakup doładowań telefonicznych. Oferta stacjonarnego zasilania kart komórkowych przydaje się każdemu, kto nie ma dostępu do internetu. Jeśli potrzebne jest doładowanie nju mobile, Plus GSM czy też innego operatora, można udać się do Żabki i zakupić zasilenie konta na dowolną kwotę.

Żabka zapewnia dostęp do oferty różnych sieci komórkowych. Nie jest ważne, czy korzystamy z sieci Plus GSM, Heyah, Play, Plush czy nju, doładowanie można zakupić w każdym punkcie sieci Żabka! To samo tyczy się mniej znanych operatorów, takich jak Lyca Mobile, a2 mobilne, wRodzinie czy Telegrosik. Wystarczy poprosić sprzedawcę o doładowanie, a po chwili otrzyma się wydruk z kodem i instrukcją obsługi.

Plus, Heyah czy nju mobile. Doładowanie stacjonarne – jak je zrealizować?

Niezależnie od tego, czy to sieć Plus GSM, Plush, Play czy nju mobile, doładowanie zawsze wygląda tak samo. Wystarczy podać sprzedawcy nazwę operatora oraz kwotę, na jaką chcemy zasilić nasze konto prepaid, a ten wydrukuje doładowanie. Klient otrzyma paragon z kodem i instrukcją obsługi. Proces ten wygląda tak samo, niezależnie od operatora – czy to będzie Heyah, czy nju. Doładowanie można mieć od ręki zaledwie w kilka minut!

Żabka oferuje nie tylko doładowanie nju mobile i innych sieci. Znajdziesz tu również startery GSM!

Sieć sklepów Żabka zna potrzeby swoich klientów, dlatego oprócz produktów codziennego użytku czy doładowań oferuje także wiele innych, niezwykle przydatnych usług. Wśród nich znajdziemy możliwość zakupu nowego numeru telefonu. Starter do telefonu może być od razu zarejestrowany przez sprzedawcę – wystarczy podać mu dowód tożsamości, a ten połączy się z bazą operatorską i uzupełni odpowiednie pola. Bezpośrednio po wyjściu ze sklepu będziemy mogli korzystać z nowego numeru telefonu! Obowiązek rejestracji kart SIM związany jest z Ustawą antyterrorystyczną z 2017 roku. Ma ona na celu zapewnienie bezpieczeństwa poprzez przypisane danego numeru telefonu do danych konkretnego użytkownika.