Gdzie zamówić kubek na dzień nauczyciela?

Dzień nauczyciela zbliża się wielkimi krokami, a Ty zastanawiasz się, jaki prezent będzie odpowiedni? Wybór jest ogromny, ale jednym z najczęściej wybieranych upominków jest kubek na dzień nauczyciela. Dlaczego? Poznaj kilka powodów, dla których warto się na niego zdecydować.

Kubek to nie tylko praktyczny przedmiot codziennego użytku, a do tego doskonały pomysł na prezent. Kubek na dzień nauczyciela nie musi być jednak nudnym i banalnym prezentem. Dzięki możliwościom personalizacji może stać się wyjątkowym upominkiem, który na pewno zostanie doceniony przez obdarowanego pedagoga. 

Kubek personalizowany – prezent z duszą 

Kubek z imieniem nauczyciela, zdjęciem klasy czy kolażem wspomnień z roku szkolnego? Dzięki personalizacji możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Kubek tematyczny, związany z przedmiotem, którego uczy dany nauczyciel, to kolejny świetny pomysł. Historia, matematyka czy język polski – każdy przedmiot może stać się inspiracją do stworzenia niepowtarzalnego prezentu. 

Dlaczego warto wybrać kubek personalizowany? Przede wszystkim dlatego, że to prezent, który pokazuje, że poświęciliśmy czas i myśl na jego przygotowanie. To dowód na to, że zależy nam na osobie obdarowywanej i chcemy, by czuła się wyjątkowo. Co więcej, taki kubek będzie jedyny w swoim rodzaju i na pewno wyróżni się na tle innych prezentów. A przecież właśnie to jest najlepsze w upominkach. 

Kubek na dzień nauczyciela – praktyczny i niezobowiązujący upominek 

Kubek to prezent, który zawsze się przyda. Jest praktyczny, funkcjonalny i niezobowiązujący. Możemy go kupić w jednym ze sklepów z wyposażeniem wnętrz, wybrać wyjątkowy model u rękodzielnika zajmującego się ceramiką albo zamówić personalizowany kubek na stronie Empik Foto. To niedrogie i dające duże możliwości personalizacji rozwiązanie, które z pewnością ucieszy każdego nauczyciela, a przy tym nie będzie obciążało kieszeni ucznia tak, jak znacznie droższe, a nietrwałe bukiety kwiatów. 

Co ważne, konfigurator na stronie Empik Foto jest bardzo intuicyjny, a korzystać z niego można nawet bez żadnych umiejętności graficznych oraz dotychczasowych doświadczeń z personalizacją prezentów. Kilka prostych kroków pozwala dostosować gotowy projekt kubka o tematyce szkolnej do własnych potrzeb i wizji lub stworzyć zupełnie od zera swój projekt wykonany z myślą o konkretnym nauczycielu. 

Indywidualnie lub od całej klasy 

Kubek na dzień nauczyciela może być podarowany zarówno przez pojedynczego ucznia, jak i przez całą klasę. W tym drugim przypadku warto przygotować spersonalizowaną paczkę z wyjątkowym kubkiem, pyszną czekoladą, kartką okolicznościową i np. małą roślinką doniczkową. Taki prezent bez wątpienia będzie wzruszający, a do tego trwały. 

Wybierając kubek na dzień nauczyciela, mamy wiele możliwości. Możemy postawić na gotowy produkt, ale warto rozważyć także opcję personalizacji. Dzięki temu prezent nabierze wyjątkowego charakteru i z pewnością zostanie doceniony przez obdarowaną osobę. Niezależnie od wyboru, ważne jest, by pamiętać o tym, że to gest i uczucia, jakie w nim zawarliśmy, są najważniejsze. 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto