Kubek – prezent uniwersalny

Jakie są najpopularniejsze prezenty, które wręczamy komuś kogo kochamy, jak i komuś, kogo ledwo co znany?

Kubki, kubeczki…

Okazuje się, że są to kubki. Zarówno te zabawne ze śmiesznymi napisami, jak i te, które są po prostu ładne. Kubki są neutralne i niemal każdy je lubi. Podczas gdy filiżanka jest już elegancka i warto mieć spójny komplet, o tyle kubek jest osobisty. Możemy pić z niego z domu lub zabrać go do pracy. Kubki bywają ceramiczne, porcelanowe, szklane, plastikowe czy wykonane z tworzywa, które przydaje się turystyce-wówczas taki termiczny kubek trzyma ciepło dłużej niż zwykły.

Bogactwo kubków

Modnym motywem stało się samodzielnie zdobienie kubków dla danej osoby. Można kupić kubki z imionami lum wydrukować wspólne zdjęcie. Nadruk na kubkach jest tani i trwały – można go myć nawet w zmywarce. Dlatego też kubki to pomysł dla firmowy gadżet. Jako prezent jest równie trafiony, ponieważ nie jest ani za tani, ani zbyt drogi. Kubki są dostępne naprawdę w każdej możliwej kolorystce, kształcie oraz wielkości. Gdy ktoś lubi herbatę lub kawę, może dostać kubasam, który mieście naprawdę wiele płynu…

kubki

Herbata rano, w południe i wieczorem

Polacy wciąż piją dużo herbaty. Sączymy czaj rano do śniadania, parzymy herbatę w pracy, pijemy ją po powrocie do domu i co dziwi inne narody – potrafimy herbatą popijać obiad. Kubki są wygodne i każdy chętnie je gromadzi. Zawsze bowiem można je wykorzystać jako pudełko na długopisy… Gdy kubek jest duży może również przemienić się w doniczkę czy inne naczynie. A gdy będziemy pić napój z kubka wręczonego przez ukochaną osobę, od razu zrobi się nam cieplej na sercu i milej… Takie pamiątki są cenne i przydatne.

Najfajniejsze kubki z nadrukiem znajdziesz na stronie i w sklepie: http://www.opengift.pl/kubki-reklamowe,c-61.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *