Kobiece gadżety do biura

Wiadomo, że my kobiety lubimy otaczać się pięknymi i stylowymi przedmiotami. Lubimy także uprzyjemniać sobie pracę miłymi drobiazgami. To właśnie dlatego na naszych biurkach można znaleźć ramki ze zdjęciami naszych najbliższych, maskotki,  różowe długopisy i wszystkie te rzeczy, które świadczą o tym, że to biurko należy właśnie do kobiety.

Ponieważ lato zagościło już u nas na stałe, proponujemy coś dla podtrzymania klimatu – kolorowe i niezwykle kobiece dodatki na biurko, niezbędne zwłaszcza gdy na zewnątrz jest piękna pogoda, a my musimy pracować w biurze.

Plakaty

Plakaty z ciekawą grafiką lub motywującym do pracy cytatem będą prezentować się świetnie na ścianie nad lub obok biurka. Plakaty możesz zamówić gotowe lub wydrukować w drukarni online – Openprint.

Niespotykana myszka So Happy Love to idealny dodatek na kobiece biureczko. Oprócz walorów estetycznych jest bardzo praktyczna – posiada zwijany kabelek. Do każdego egzemplarza dodawany jest woreczek podróżny.

Kobieca kolekcja piór wiecznych zaskakuje i budzi skojarzenia raczej z kosmetyczką niż z piśmiennictwem. Pióra te oczarowują od pierwszego wejrzenia – są modne, charakteryzują się finezyjnym wyglądem i bogatym dekorem, a z całego tego bogactwa stylów i motywów, pozwolą każdej pani znaleźć swój wzór pasujący do jej gustu, ubioru i nastroju.

Uroczy pendrive, wyglądający jak lakier do paznokci został specjalnie zaprojektowany dla przebojowych kobiet. Dodatkową jego zaletą jest to, że spokojnie możemy przywiesić go do telefonu komórkowego za pomocą dołączonego uchwytu. To idealne rozwiązanie dla wszystkich pań chcących spersonalizować swój telefon w użyteczny i elegancki sposób.

Zabawny, jednocześnie elegancki styl i design – to opis cudownego telefonu w kształcie ust. Taki czerwony dodatek, niezwykle stylowy i funkcjonalny uatrakcyjnij każde biurowe wnętrze oraz pozwali na odrobinę szaleństwa z klasą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *