Jakość materiałów

Coraz częściej kupujemy odzież przez Internet. Niestety, fotografie przedstawione w sklepie nie zawsze odpowiadają produktowi, który przywozi nam kurier. Inne nasycenie kolorów, gramatura materiału sprawiają, że to, co miało być intensywną i kryjącą zielenią okazuje się prześwitującą żółcią. Na co zwrócić uwagę podczas składania zamówienia?

Gramatura bawełny

To parametr, który określa, z jaką koszulką będziemy mieć do czynienia. Przykładowo, JHK Premium ma gramaturę 190g. Co to oznacza? Przede wszystkim – gramatura to inaczej waga materiału na pole powierzchni. Koszulki mają zwykle od 120 g, jednak nawet 140 g to wciąż materiał bardzo cienki i prawie przezroczysty. Kryjąca bawełna ma gramaturę od 150 g, a koszulki klasy premium w granicach 200 g.

reflect

Marka

Producentów koszulek jest bardzo dużo. Ci najbardziej znani to Fruit of the loom, JHK, Gildan. Ten ostatni cieszy się największym powodzeniem – dobra jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną sprawia, że odzież Gildan polecana jest zarówno dla klientów detalicznych jak hurtowych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *